Facebook
 • בניית אתרי תדמית – או – האם אנשים באמת לא מסתכלים בקנקן?

  בימינו, אתר אינטרנט הוא הפנים של העסק וחלק בלתי נפרד מחבילת התדמית שלו. אמנם התדמית של העסק נקבעת בעיקר לפי טיב השירותים שהוא מציע ונותן ומידת שביעות הרצון של הלקוחות  אבל כמו שכולנו יודעים – וכמו תמיד בחיים – הרושם הראשון הוא ברוב המקרים הרושם היחיד.
  כדי שהאתר שלך יהיה אטרקטיבי לקהל היעד שלך, עליו ליצור אצל הגולש חווית גלישה חיובית. אחת המטרות החשובות שלנו בזוג אינטראקטיב בניית אתרים היא לדאוג לכך שללקוח הפוטנציאלי שלך תהיה חווית גלישה נעימה ומהנה באתר; לגרום לו להשאר באתר – ולהפוך ללקוח!

 • כתיבת תוכן – מה שבתוך הקנקן

  בניית אתר טוב הוא יצירת מעטפת טובה. בימינו, יותר ויותר צרכנים משתמשים באינטרנט כדי למצוא מידע על מוצרים, חברות ושרותים, על רופאים ואינסטלטורים כאחד. רוב הלקוחות הפוטנציאליים שלך יעדיפו לקבל מידע ועדכונים שוטפים אודות המוצרים שלך דרך האתר שלך.
  ככל שהמידע באתרך יהיה יותר נגיש ויותר מפורט, כך תגדיל את הסיכויים שלך להפוך את הלקוח הפוטנציאלי ללקוח נאמן. לכן, אנו בזוג אינטראקטיב בניית אתרים שמים דגש על איכות התוכן והתאמתו לקהל היעד שלך.
  כדי שגם מי שכבר גלש באתרך ישוב ויגלוש בו, אנו דואגים לחדש ולהזין בו תכנים חדשים ולשמור באופן שוטף על תוכן רלוונטי.
  אנחנו מודעים לכך שהאתר הוא אחד מסוכני המכירות החשובים שלך – ולכן, בראש ובראשנה הוא צריך לדעת למכור!

 • בנית אפליקציות ייעודיות – או למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו מציעים לך הכנה למזגן?

  בין אם מדובר במערכת הזמנות מקוונת, רשת חברתית, מערכת מסחר אלקטרונית או פורטל – זהו המוצר שלך, הליבה של העסק. הוא צריך להיות בנוי על תשתית טכנולוגית יציבה ומאובטחת, שתאפשר לך לבנות בסיס של אמינות ונוחות בשימוש עבור קהל היעד שלך, ובו בזמן תהיה פתוחה, גמישה ומותאמת לפיתוח עתידי.
  אנחנו בזוג אינטראקטיב בניית אתרים בעלי נסיון רב בפיתוח אפליקציות אינטרנט מסוגים שונים. אנו נשמח לעמוד לרשותך בתכנון ופיתוח הפתרון המתאים לך ביותר. בתכנון הפתרון אנחנו שמים דגש על נוחות בשימוש, אבטחת הנתונים, ידידותיות למשתמש וגמישות שתאפשר לך להוסיף מודולים שונים ולממש דרישות נוספות בקלות יחסית וללא צורך בשינויים תשתיתיים.
  אנחנו לוקחים בחשבון שגם אם כרגע לא כל כך חם, בעתיד אולי תרצו מזגן – אז את ההכנה למזגן אנחנו נעשה כבר עכשיו – ללא תשלום נוסף!

 • תחזוקה, שיפור חזותי, קוד וטכנולוגיה לנכסים קיימים

  הפורטל שלך נבנה רק לפני שנה, אבל יש לך הרגשה שהוא כבר לא כל כך מעביר את המסר שלך. יכולות להיות לכך כמה סיבות:

  • הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים מאפשרים נגישות לכל תוכן מכל מקום. כדי להגיע לקהל היעד שלך בכל מקום שהוא נמצא, הנכסים הדיגיטילים שלך צריכים כעת להיות מותאמים לגלישה גם דרך מכשירים ניידים וטלפונים סלולריים.
  • כוון העסק השתנה ואולי גם דרישות השוק השתנו. לפני שנה שמת דגש על מוצרים מסויימים, אבל עכשיו חשוב לך לקדם דברים אחרים. העסק התפתח, ויש מוצרים חדשים, שוקים חדשים, לקוחות חדשים ושירותים נוספים שהעסק שלך מציע
  • הגיע הזמן להוסיף עוד שירותים מקוונים או להענות לדרישות שמגיעות מהלקוחות
  • כאשר בנית את האתר התדמיתי שלך, ביקשת לחסוך בהוצאות, ולכן בחרת בפתרון הבסיסי והזול ביותר שיענה לצרכי העסק. השנה יש באפשרותך להשקיע יותר בחזות החיצונית של אתר העסק – לדוגמא, ויז'ואל יותר נקי ומודרני מושך יותר לקוחות פוטנציאליים לאתר
  • כעת, כאשר העסק שלך יציב ומניב, יש באפשרותך להרשות לעצמך להשקיע יותר בבניית אתרים לעסקים ושיווק דרך האינטרנט. לצורך כך האתר צריך להיות נגיש יותר למנועי חיפוש ומתקדם יותר מבחינה טכנולוגית. כל זה, כדי שהוא ייטען במהירות ויהיה נגיש לקהל היעד שלך
  • תחזוקת קוד: לא מעט מהלקוחות שלנו מגיעים כשהם סוחבים איתם אתר מיושן, שעם התפתחות הטכנולוגיה ניתן ורצוי לשפר את הביצועים שלו. אנחנו מציעים שרות ייחודי, בו אנחנו נכנסים לקוד שכתבו אחרים, משפרים ומתחזקים אתרים שאחרת פשוט לא יעבדו

  אנו בזוג אינטראקטיב נקים את הנכס הדיגיטלי כך שיהיה האפקטיבי ביותר לצרכים שלך היום ונקדם אותו מבחינה טכנולוגית וחזותית. יתרה מזאת – בתהליך העבודה שלנו אנחנו שמים דגש על כך שבמקביל הוא יוכל לשמש גם כתשתית ובסיס לפיתוחים עתידיים!

 • תחזוקת מועדוני לקוחות

  בין אם העסק שלך הוא האתר, ובין אם האתר הוא תדמית העסק באינטרנט, כבעלים של העסק הנכס החשוב ביותר שלך הוא הלקוח. אנחנו בזוג אינטראקטיב בנית אתרים מתמחים בהקמה ותחזוקה של מאגרי לקוחות בפילוח לפי גיל, עיסוק, מין או כל קריטריון אחר הרלוונטי עבורך.
  כדי לשמור על קשר עם הלקוח אנו נדאג לשלוח עדכונים שוטפים דרך מערכת דוור ישיר ללקוחות אשר נתנו הסכמתם לקבלת דיוור באימייל.

 • ייעוץ

  זוג אינטראקטיב בניית אתרים מספקים שירותי ייעוץ בלתי תלויים. נוכל לתת תשובות ולספק לך מידע בתחומים הבאים:

  • התאמה ושיפור נראות וקריאות התוכן באתרך

   כמו שכבר ציינו קודם – אנחנו מאמינים שהתוכן המוצג באתרך חשוב מאד לתדמית וליצוג של העסק שלך. תוכן רלוונטי ייקרא על ידי גולשים רבים. אנו בזוג אינטראקטיב בניית אתרים נוכל לייעץ לך איך לכתוב תוכן ולערוך אותו בצורה נכונה- כך שיתאים לדפוסי החשיבה של הגולש ויניע אותו לפעולה.

  • התאמת אתרך לנגישות ונראות גבוהות יותר על ידי מנועי חיפוש

   כל מקדם אתרים טוב יגיד לך שבנוסף לכתיבת תוכן רלוונטי, אחד המרכיבים החשובים והמשמעותיים בקידום האתר שלך במנועי החיפוש הוא התאמת מבנה האתר והפיכתו לנראה ונגיש למנועי החיפוש.
   אנו נייעץ לך כיצד לשפר את מבנה קוד האתר ואיך לשפר את מבנה הדף וכתובות דפי האתר, ובכך להגביר את הסיכויים שלך להגיע למקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות עבורך.

  • התאמת אתרך לנגישות עבור אוכלוסיות מיוחדות

   יכול להיות שחלק מהלקוחות הפוטנציאליים שלך הם בעלי מגבלות נגישות, ולכן, כדי לשמור עליהם, נייעץ לך איך להתאים את התכנים באתר לאוכלוסיות מיוחדות. בנוסף, חלק מסוגי העסקים והארגונים חייבים בהנגשת אתרים. רוצה להתייעץ איתנו?

דילוג לתוכן