Facebook

ג'ים אינסטרקטור

שער המידע וקטלוג אימוני הכוח המקיף ביותר בעברית למאמני כושר

ג'ים אינסטרקטור

האתר Instructor.co.il מיועד עבור מאמני כושר מקצועיים – מדריכי חדר כושר, מאמנים אישיים, מאמני Outdoors ואנשים מקצועיים בעלי רקע והסמכה באימון פעילות גופנית וכן סטודנטים למקצועות קידום הבריאות וקורסים לאימון כושר ואימון אישי.
האתר משמש בעיקר כמקור מרוכז של מידע בנושאים רלוונטיים לאימון כושר גופני: שרירים, תנועות, מישורי תנועה, מבנה אנטומי, תרגילים בחד"כ, שיטות אימון, סוגי אימון, טיפים, תוכן ספציפי לסוגי אוכלוסיות בחדר הכושר ומידע נוסף.

עיצוב: זוג אינטראקטיב

עורך דין רז לבנת

אתר תדמית ייצוגי ואינפורמטיבי עבור עורך הדין רז לבנת

עורך דין רז לבנת

אתר תדמית לעורך הדין רז לבנת. "אני מאמין בהצבת מטרות גבוהות או יעדים שכאלה, ולהשיג אותם בעבודה קשה, מקורית ויצירתית", אומר עו"ד לבנת. לא נשאר לנו אלא להרים את הכפפה ולהקים עבורו אתר שיעמוד בדרישות בכבוד.

עיצוב: זוג אינטראקטיב
קורנית דיגיטל דף מוצר

קורנית דיגיטל

קורנית דיגיטל: חברת המדפסות הדיגיטליות לבדים ואפליקציות בד שונות: אתר מסובך, עשיר מאוד בתוכן ובעיצובים שונים

קורנית דיגיטל

קורנית דיגיטל דף מוצר

אתר ה- corporate של קורנית דיגיטל: חברה לייצור מדפסות דיגיטליות להדפסה על בדים, ייחודית ומובילה בעולם בתחומה. לקורנית משרדים, עובדים ולקוחות במאות ואלפים, בכל העולם.

בדף הבית מוצגים וידאו, אפליקציות מוטמעות שונות, מפה אינטראקטיבית, וטופס יצירת קשר. התפריט דינמי והאתר עשוי בשיטת פרלקס.

בדפים הפנימיים קיימות גלריות שונות, הכוונות למוצרים ולשימושים בהם, כניסה סלקטיבית ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים ותוכן שמשתנה בהתאם למיקום הגולש בעולם.

האתר מרובה שפות ורספונסיבי, כמובן.

עיצוב: unique ui , צוות פיתוח קורנית
אסמי - דף הבית

אסמ"י: אתר לארגון הספרנים והמידענים

אתר הבית של ארגון הספרנים והמידענים בישראל

אסמ"י: אתר לארגון הספרנים והמידענים

אסמי - דף הבית

אתר שמיועד לחברי ארגון הספרנים והמידענים בישראל; אסמ"י.

הוא כולל לוח דרושים, חדשות שונות ואירועים וכן בלוג שמיועד לעורכי האתר ולחברי הארגון. האתר מדגיש נגישות קלה לחומרים השונים ועל הצגת הטקסטים בצורה קלה ומהירה לקריאה.

מטבח של שלום

מטבח של שלום: כיפאח דסוקי

ספר בישול מודפס ואתר למנויים: בישול ערבי-טבעוני מאת כיפאח דסוקי

מטבח של שלום: כיפאח דסוקי

מטבח של שלום

ספר בישול טבעוני, בערבית ועברית, מאת כיפאח דסוקי. כיפאח, ילידת פרדיס, מעידה על עצמה: "אני פמיניסטית מושבעת ואני לא נעה עם הזרם, אדרבא, הליכה עם הזרם גרמה לי רק אי נוחות על גבול המצוקה… אני הולכת בדרכי ואני שלמה איתה גם אם אני נאלצת לעיתים לשלם מחיר כבד על כך."

"מטבח של שלום" הוא פרוייקט נפלא. ספר שבעזרת בישול ערבי-טבעוני רוצה לעשות ליותר הבנה, לקירוב לבבות ועוד.

באתר חנות וירטואלית  ומערכת לניהול מנויים שבאמצעותן ניתן לרכוש את הספר, לרכוש מנוי לאתר או חבילה משולבת, של מנוי וספר.
אנחנו ממליצים בחום!

גליל ליסינג

גלי ליסינג

אתר מכירת והשכרת רכב לחברת הליסינג גלי ליסינג

גלי ליסינג

גליל ליסינג

גלי ליסינג היא אחת מחברות הליסינג והשכרת הרכב הוותיקות בישראל; חברה משפחתית, שעובדיה ולקוחותיה מעידים עליה שאין שניה לה בכל הקשור ביחס ובקשר אישי.

האתר עצמו מציג את כל מכוניות החברה שזמינות למכירה בכל זמן נתון: הוא הציב בפנינו אתגר, בכך שהוא מתעדכן כל הזמן אל מול מאגר הרכב שנמצא בבסיס נתונים מחוץ לאתר עצמו (מערכת e-tafnit).

כל רכב "זוכה" לדף משלו, עם תמונות ופרטים מלאים על אודותיו. ניתן להזמין אותו לנסיעת מבחן ישירות באתר, "לשריין אותו", ועוד.

כמו כן יש באתר מספר לא מבוטל של טפסים שונים, חלקם מורכבים מאוד, מדור ששמור ללקוחות החברה, להזמנת טיפולים, לדיווח על תאונה בעת הצורך, חלילה, ועוד. כל דף ניתן לעריכה על ידי הלקוח בצורה שבה יוכל להציג בו תיבות דיאלוג שונות, באנרים לקידום מכוניות ומבצעים וטפסים שונים, והכול – בלי לשבור את גריד האתר.

מה ששימח אותנו לשמוע היה שכבר בשבוע הראשון לפעולתו נמכרו באמצעותו מספר כלי רכב – משימה לא פשוטה בשוק של היום.

אתר חדש לטף טויס

טף טויס: גרסא שלישית לאתר של חברת צעצועי ההתפתחות.

אתר חדש לטף טויס

חברת טף טויס עובדת אתנו משנת 2005, והיא מהלקוחות הראשונים שלנו. זאת כבר הפעם השלישית שאנחנו מחדשים את האתר של החברה ומעדכנים אותו לטכנולוגיות החדישות ביותר ולויז'ואל מודרני. האתר החדש מתאים כמובן גם לגלישה מטבלטים ומכשירי סלולר.
האתר כולל גלריות מוצרים וגלריות וידאו, קישורים לקניית מוצרים מבוססי מיקום גאוגרפי ועוד.
בקרוב תעלה גרסת האתר גם בצרפתית ורוסית.

עיצוב: סטודיו טף טויס
צילום מסך אתר המשמרים

משמרי המורשת הבנויה

משמרי המורשת הבנויה מכשירים את הדורות הבאים של משמרי מבנים בישראל. באתר יש רשימת משמרים ותיקי עבודות – פרוייקטים שונים

משמרי המורשת הבנויה

צילום מסך אתר המשמרים

עיצוב לוגו ואתר לארגון וולונטרי ששם לעצמו מטרה להכשיר את הדורות הבאים של משמרי המבנים העתיקים בישראל: מצודות, חומות עתיקות, בניינים ובתים שונים, גיתות, ועוד ועוד.

לאחר שנים של חוסר מודעות לתחום ולעיתים אף גרימת נזקים – שלא במתכוון – מחוסר ידע, מנהל היום ארגון משמרי המורשת הבנויה מערכי הכשרה שונים וקורסים למשמרים ולמי שרוצים לעסוק בתחום והם בעלי רקע מתאים.

באתר יש רשימות של פרוייקטים ומשמרים ואלה מוצלבים ביניהם. תיקי הפרוייקט השונים מוצגים בצורת קבצי PDF והמידע המקצועי זמין לכל.

מסגרות טאובר

טאובר מסגרות

פתרון ענייני לחנות המסגרות ובית המלאכה של דליה ויחיאל טאובר מתל אביב

טאובר מסגרות

מסגרות טאובר

חנות המסגרות של דליה ויחיאל טאובר קיימת כבר משנת 1983, ברחוב אבן גבירול בתל אביב. החנות מושכת אליה לקוחות רבים מתחומי האמנות השונים, ולקוחות שמעוניינים למסגר לא רק ציורים או צילומים, אלא גם עבודות בתלת מימד ופריטי אספנות שונים.

אתר הבית של טאובר פשוט ולעניין, ומבוסס על עיצוב קל ונגיש מאוד. באתר ישנם טיפים למסגור ושמירה על יצירות אמנות ופרטים על מה שמציעים דליה ויחיאל.

אנחנו ממליצים בחום על כל פתרון שלהם, במיוחד אלה שמחוץ למסגרת!

עיצוב: סטודיו zoog

אייל שדה – שיטת פאולה

אייל שדה הוא מוזיקאי ומאמן לפי שיטת פאולה לחיזוק השרירים הטבעתיים. מכיון שאייל הוא עצמאי, ומנהל את העסק שלו לבד, גם התקציב שלו מצומצם. הוא היה מאד מרוצה מהאתר שהקמנו עבורו!

אייל שדה – שיטת פאולה

אייל שדה הוא מוזיקאי ומאמן לפי שיטת פאולה לחיזוק השרירים הטבעתיים.
מכיון שאייל הוא עצמאי, ומנהל את העסק שלו לבד, גם התקציב שלו מצומצם. הוא היה מאד מרוצה מהאתר שהקמנו עבורו!

אתר לאמן: יצחק נתן לוי

אתר פורטפוליו ייחודי לאמן המיצג והפסל יצחק לוי נתן

אתר לאמן: יצחק נתן לוי

אוונגארד ישראלי במיטבו: יצחק נתן לוי היה שף, עד שגילה את עצמו והגדיר את עצמו מחדש כאמן. הוא יוצר בצילום, בקרמיקה ובמיצגים יחודיים במקומות שונים בארץ.

האתר הוא אתר פורטפוליו ייחודי, בעיצובה של רוני קורץ, שגם עיצבה את האתר של האדריכלית שולי ביימל, שאותו בנינו: באתר ישנו תפריט נע ומתחלף והוא 'מסמל' את כל הגישה של האתר: דינמית מאוד ובלתי שגרתית.

 

עיצוב: רוני קורץ

Guide in Israel

אתר אינטרנט חדש למדריך הטיולים ג'ייק פירסל; דגש על רספונסיביות מלאה בעיצוב לא שגרתי

Guide in Israel

אתר למדריך אשכול ג'ייק פירסל. פסיפס של חוויות, מקומות, אמונות ודתות בישראל, המשתקף גם במראה האתר, בעיצוב טל דקרס.
לצד טקסטים שמכילים פרטים על הטיולים והסיורים, ניתן מקום מכובד לצילומים בגודל "טוב", מפתה, שמראה את הארץ על שלל גווניה, אתריה ותושביה.

מרפאת 12פלוס

אתר למרפאת משפחה בהרצליה, המיועדת לנוער ובוגרים.

מרפאת 12פלוס

המרפאה של ד"ר גליה מאירי ושותפיה מכוונת לבני נוער בני 12 ולבוגרים. זוהי מרפאת משפחה כללית, ששמה דגש על מחלות מעיים שונות ועל הטיפול בהן, והכל בגישה הוליסטית ואישית

.

האתר פשוט לניווט וידידותי וכולל אינפורמציה רפואית ומנהלתית רבה.

איתי להט – יועץ יין

אתר דינמי, עם דגש על ויז'ואל ועדכניות. זהו כרטיס הביקור והתדמית האינטרנטית של היינן ויועץ היקבים איתי להט.

איתי להט – יועץ יין

האתר הראשון של איתי היה אתר פרזנטציה עם דגש על ויז'ואל; כרטיס הביקור והתדמית האינטרנטית של היינן ויועץ היקבים איתי להט.

לאחר מספר שנים, עם ההתפתחות הטבעית של החברה של איתי להט ובמקביל להתפתחויות טכנולוגיות, העלנו אתר חדש, בעיצובה של טל דקרס (goahead). האתגר כאן היה לשלב בין הייעוץ הטכנולוגי-יינני שאיתי מעניק ללקוחות שונים בתחום היין, ובין היין האישי שלו, שהוא מייצר באחד היקבים. כך, בנוסף לגלריה של כמה מהלקוחות המובילים, העלנו דפי יינן רלוונטיים וגם ציידנו את איתי במעין בלוג, שיאפשר לו להעביר מהשטח התרחשויות והתפתחויות בתחום.

ד"ר קסטיאל גרין

אתר הבית של רופאה מנתחת פלסטית ד"ר הלן קסטיאל גרין

ד"ר קסטיאל גרין

אתר לרופאה מנתחת פלסטית: גישה בלתי אמצעית לפציינטים, ללא תמונות "לפני ואחרי" בדגש על נועם ומקצועיות.

הדגשת הבלתי אמצעיות נעשית דרך תמונות של ד"ר גרין במצבים שונים – הן בחדר ניתוח והן במשרד – ו'שיחה' בטקסטים ישירים ופשוטים, ששומרים על רוח מקצועית.

העיצוב קל לניווט, משלב תמונות שאמנם אינן מקוריות (מקורן במאגרי תמונות), אבל מתאימות לרוח האתר ומי שמאחוריו.

צילום ד"ר גרין – רוני פרל

Israel Adventure

הרבה צבע, המון צילומים: האתר של מדריך הטיולים דייויד פרלמוטר מציג נפלא (גם) את ישראל

Israel Adventure

אתר הבית של מדריך הטיולים המוסמך דייויד פרלמוטר קיבל מראה חדש לחלוטין: אתר שמדגיש את האהבות הגדולות של דייויד לאוכל ויין ולצילום. טל דקרס, המעצבת, נתנה ביטוי רב לחומר הגרפי שדייויד יוצר באופן קבוע בטיולים ובסיורים שלו. בנוסף, נתנו מקום רב לבלוג האישי של דייויד, שמכיל רשמים מסיורי יקבים ומקומות אחרים ברחבי ישראל.

מקווה מלכות

אתר תדמית להמצאה פשוטה אך גאונית: מקווה מודולרי לגברים, נשים או כלים

מקווה מלכות

מקווה מלכות הוא מקווה מודולרי, עשוי פרספקס, שניתן להקים אותו ולמקום אותו בכל מקום. את המקוה ניתן להציב בבתי מלון או גם בבתי סוהר, להבדיל, ואפילו בבתים פרטיים. הוא חסכוני בתחזוקה וההקמה שלו מהירה וקלה. האתר דו לשוני – גרסת מראה גם באנגלית – ומהווה כרטיס ביקור למוצר חדשני, בתחום מאוד שמרני ו'קשה' לעיתים לעיכול דברים חדשים. הקו – עיצוב של שושה גורפינקל – פשוט וענייני, קל לניווט, ממש כמו השימושיות של המקוה עצמו.

Matrix Cabinet

פתרון הייטקי ממוחשב לאחסון רכוש, כלים, מפתחות ויישומים שונים אחרים, זוכה לאתר מורכב

Matrix Cabinet

גרסה חדשה ומודרנית לאתר של Matrix Cabinet -מותג הדגל של שפיר הנדסה – חברה-בת של ישקר. מטריקס מציעה ארונות אחסון משוריינים וממוחשבים למגוון מטרות המערכת מאפשרת עשרות שילובים שונים של מגרות, יכולות ממוחשבות ועוד.
אתר האינטרנט סבוך לא פחות: הוא בנוי על תשתית וורדפרס, בשילוב פיצ'רים ייחודיים שונים, כאשר כמעט כל דף באתר שונה מרעהו בתכולה שלו ובעיצוב. באתר משולבים סרטונים שונים, תמונות וגלריות. הוא מאפשר הורדת עלוני מכירה, הדגמה של יתרונות המערכת ועוד ועוד.

עיצוב: טל דקרס GOaHEAD

יהודית סיבוני: מעצבת פנים

אתר פורטפוליו של מעצבת הפנים יהודית סיבוני

יהודית סיבוני: מעצבת פנים

אתר חדש ורענון תדמית כללי למעצבת הפנים יהודית סיבוני. האתר כולל מאמרים שונים בתחום עיצוב הבית והדירה, טיפים למשפצים וכן – חשוב ביותר – גלריות של עבודות ופרוייקטים שבוצעו על ידי יהודית.
גלריות הפרוייקים מחולקות ל- לפני ואחרי בצורה חכמה, כאשר הגולש לא עוזב את דף הפרוייקט כדי לצפות בתמונות ועם זאת נעשה מאמץ רב כדי להפריד בין מראה הבית לפני השיפוץ ולאחריו.

Futuring – השמת מנהלים

אתר תדמית לחברה חדשה ללהשמת מנהלים, בדגש השמה מקורי ויצירתי

Futuring – השמת מנהלים

אתר תדמית לחברה להשמת מנהלים, מיסודה של יעל מירון. Futuring פועלת על פי עקרונות השמה מודרניים, בהם מחברים בין המנהל לחברה על פי תכונות אופי שיתאימו לחברה עצמה, ולאו דווקא על פי "יש או אין תכונות ניהוליות". האתר עשוי בקו עיצובי נקי, שממחיש את האיזון בין הצדדים היצירתיים לבין הניהוליים ה'קשים'.

Wines Israel – פורטל היין

פורטל היין של ישראל פרקר: השער לעולם היין הישראלי

Wines Israel – פורטל היין

"השער לעולם היין הישראלי" הוא האתר הוותיק של ישראל פרקר, חלוץ הכותבים והמסקרים את תחום היין הישראלי.

זהו פורטל רב מדורים, מאמרים, קישורים וסרטוני וידאו, שישראל מעדכן מדי יום ומשקיע בו שעות עבודה רבות. העיצוב – על ידי איה פירן-גיגר – הוכתב על ידי צבעי הלוגו של האתר, שלא הוחלף. האתר סודר מחדש לפי המדורים השונים ותחומי הענין. ניתן דגש רב לסרטי הווידאו שישראל מצלם ומעלה, לכתבות של כותבי האתר ולנושאים נוספים.

פיתחנו כאן פורום חדשני, קל מאוד לשימוש וקל לניהול, עם 'משקל' פיסי נמוך – כדי לשמור על טעינות דף מהירות. בנוסף, בוצע לוח מודעות מנוהל, ועוד.

עיצוב: איה פירן

ועד ראשי האוניברסיטאות

לוגו חדש ואתר תדמית לגוף ציבורי, בעל רגישות פוליטית לא פשוטה. קו נקי, פשוט, ועם זאת ידידותי: ממלכתיות – עם צבעוניות נעימה.

ועד ראשי האוניברסיטאות

לוגו חדש ואתר תדמית לגוף ציבורי, בעל רגישות פוליטית לא פשוטה. קו נקי, פשוט, ועם זאת ידידותי: ממלכתיות – עם צבעוניות נעימה. האתר ניתן לעריכה קלה ומהירה, כולל העלאת קבצים ויצירת קשר ישיר עם העומדים מאחוריו. בדיוק מה שצריך – לא פחות.

פלייאיט פרו

Playit Pro מתמחה בעיצוב אווירה לבתי עסק באמצעות מוסיקה – בעיקר מסעדות ובארים.

פלייאיט פרו

המעצבת – סו רזין – עשתה שימוש ברקע שחור ובגווני אפור, כדי להשאר בתחום בתחום הלילה והבילויים, שהוא התחום העיקרי שבו פועלת החברה. עם זאת, מדובר באתר דינמי, שיש בו נקודות צבע שמאירות אותו וממקדות את העין. באתר הושם דגש רב על הנעה לפעולה – אפשרויות מגוונות ליצירת קשר עם החברה – ועל הצגת היכולות שלה, באמצעות פיזור הלוגו'אים של לקוחותיה.

טבע עברי

עמותת טבע עברי מקדמת יהדות בראייה אקולוגית סביבתית. האתר מכיל מאגר מידע רחב בנושאי יהדות וסביבה, מבוסס על מנוע חיפוש ייעודי.

טבע עברי

עמותת טבע עברי מקדמת יהדות בראייה אקולוגית סביבתית. האתר מכיל מאגר מידע רחב בנושאי יהדות וסביבה, מבוסס על מנוע חיפוש ייעודי.

מכון לוי אשכול

פעילויות חינוכיות, מסמכים הסטוריים ואחרים, באתר מכון לוי אשכול

מכון לוי אשכול

במסגרת הנצחת זכרם ופועלם של ראשי ממשלה ונשיאים קיימת חשיבות רבה להנצחת שמו של ראש הממשלה השלישי לוי אשכול, ואת זה בדיוק עושה 'מכון לוי אשכול'. פעילות המכון היא פעילות חברתית-הסברתית תוך מעורבות בקהילה.

האתר מבוסס וורדפרס, ובנוי כדי להציע פעילויות שונות לבתי ספר וגופים חינוכיים אחרים. בנוסף על כך, יש בו מדור שמכיל מסמכים וטקסטים על פעילותו של אשכול במהלך השנים הרבות שבהן הוא כיהן בתפקידים ציבוריים שונים.

העיצוב כלל עיצוב לוגו ותדמית כללית (איה פירן-גיגר)

עיצוב: איה פירן

כוכב קטן

כוכב קטן: חברת עיצוב חללי למידה ומשחק, מהמובילות בישראל

כוכב קטן

"כוכב קטן" בונים עולמות שילדים אוהבים – ואנחנו בנינו להם אתר אטרקטיבי ומייצג:
אתר עבור קטלוג עבודות ומוצרים של חברת "כוכב קטן" לעיצוב ריהוט ייעודי לבתי מלון וגופי חינוך, המובילה בתחום בישראל.

זוהי המהדורה השניה של אתר החברה, שכל פרוייקט שלה הוא ייחודי. כל הרהיטים והאביזרים השונים שהיא מעצבת מיוצרים על ידי עובדי החברה, כולם בעבודת יד.

כוכב קטן  כוכב קטן - מראה בסלולר

עיצוב: דלית ברנר

אסאדו – גריל ארגנטינאי אמיתי

חברה משפחתית לייבוא ושיווק של גרילים איכותיים מארגנטינה

אסאדו – גריל ארגנטינאי אמיתי

אתר לחברה לייצור ויבוא לש מנגלים איכותיים, יצוקי ברזל, מארגנטינה.

עיצוב פשוט ולעניין, עם גלריות מוצרים בעלות תמונות ניתנות להגדלה וסקירה. באתר ישנם מתכונים, טיפים לצלייה על הגריל ועוד ועוד – כל מה שצריך ליום העצמאות.

אתר לאדריכלית שולי ביימל

אתר פורטפוליו ותדמית של האדריכלית שולי ביימל

אתר לאדריכלית שולי ביימל

האתר, בעיצובה של רוני קורץ, משלב תיק עבודות של האדריכלית שולי ביימל: בוגרת הטכניון ולימודי התמחות בוונציה ומורה ומרצה לאדריכלות.
האתר בנוי בצורת יחידות ריבועיות ומרובעות, אך אינו שבלוני. הוא מציג דרך אחרת, לא שגרתית, להצגת הפרייקטים השונים של שולי. הטקסטים מלווים את התמונות השונות בצורה אנכית, כאשר מלבד תמונות מהפרוייקטים השונים, ישנו גם מקום לתוכניות וחתכים.

עיצוב: רוני קורץ
דילוג לתוכן