Facebook
 • בגלל שאנחנו לא הכי זולים בשוק

  אם באמת החלטתם לצאת לדרך אתר אינטרנט טוב, בטוח תבקשו הצעות מכמה חברות שונות. חלק מההצעות תהיינה זולות מאד. חלק תהיינה זולות מדי. רוב הסיכויים שההצעה שלנו לא תהיה הכי זולה. הסיבה היא פשוטה: אנחנו מאמינים באיכות ומחוייבים לה, וכדי לעשות את הדברים כמו שצריך אנחנו משקיעים הרבה משאבים והקפדה. איכות עולה כסף, אבל אם החלטתם שאתר בחינם הוא לא פתרון מספק עבור הצרכים שלכם, ואתם מאמינים ומסכימים שאיכות שווה כסף, אנחנו יכולים להבטיח לכם שאצלנו תשלמו בשבילה מחיר הוגן.

  whyus2
 • whyus1

  בגלל שאנחנו עובדים לאט

  בצבא לימדו אותנו ש-"קשה באימונים – קל בקרב" – וזה נכון גם בתחום הדיגיטלי ועולם האינטרנט!

  אנחנו מקדישים יותר זמן לתכנון נכון, לבניית תשתית חזקה ויציבה, כדי שהמוצר הסופי יהיה בנוי נכון ויציב, ויתאים לדרישות השוק.

  אנחנו מתעקשים על כל פרט קטן בוויז'ואל ומקפידים לממש בצורה המדוייקת ביותר את הסקיצה של המעצב, ולעקוב בדיוק אחרי הדגשים בתכנון, כדי שחוויית המשתמש תהיה טובה והמסר שלכם יועבר. בכך אנו מבטיחים את הפעולה התקינה של המוצר כאשר הוא עולה לאוויר, וזה כמובן לוקח קצת יותר זמן.

 • בגלל שאנחנו לפעמים מתווכחים

  כן, אנחנו יודעים. הלקוח תמיד צודק! אבל אנחנו לא יס-מנים ובדרך כלל מעדיפים סיעור מוחות על פני ציות עיוור. אז אם פתאום נחשוב על רעיון יותר טוב, אנחנו לא שומרים בבטן.

  אבל אל תדאגו, בדרך כלל אנחנו מדברים לעניין ובדרך כלל יהיה שווה לכם להקדיש מחשבה גם אם במבט ראשון הרעיון שלנו נראה לכם יצירתי או מפתיע.

  whyus3
 • whyus4

  בגלל שאנחנו לא עובדים אצל גוגל

  אנחנו כאן קודם כל בשביל אנשים. הפרוייקט צריך קודם כל להיות אינפורמטיבי, מעניין ואטרקטיבי. המטרה שלנו היא חוויית משתמש נעימה ומסר נגיש וברור לקהל היעד שלך. ואם על הדרך גם גוגל מבסוט, אז מה רע?

אז למה כן לעבוד אתנו?

בין אם מדובר באתר, ווידג'ט או אפליקציה, למחשב או לנייד, אנחנו נספק לך מוצר איכותי וחזק, שבנוי על תשתית יציבה, יעניק ללקוחותיך את חוויית המשתמש הטובה ביותר ויעביר להם את המסר השווקי הרצוי:
 • התאמה למנועי חיפוש

  כתיבת קוד סמנטי מאפשרת הצגה ברורה של התוכן באינטרנט, מקלה על מנועי חיפוש לסרוק אותו, ומגדילה את הנראות שלו ברשת ואת סיכוייו לקבל מיקום גבוה בתוצאות החיפוש. זה מוכח! כל אחד מהפרוייקטים שבנינו או שכתבנו להם את התוכן, מדורג גבוה בתוצאות חיפוש בגוגל או בינג.

  wwu2

 • תאימות

  אנו מקפידים על כתיבת קוד תקני ונכון שיבטיח שהמוצר שלכם ייראה טוב, בכל דפדפן ובכל רזולוציית מסך. בין אם הגולש משתמש במחשב או במכשיר נייד, המסר שלכם יעבור בצורה ברורה, ואפקטיבית

  wwu2

 • נגישות

  HTML ואחר, תקני ונכון מקל על הנגשת התכנים שלך לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. ההקפדה שלנו בנושא זה תבטיח גם כאן שהמסר שלכם יעבור באופן ברור, קריא ויעיל גם לאוכלוסיות אלו

  wwu2

 • מהירות

  קוד הכתוב בצורה חסכונית ויעילה, מאפשר לתוכן שלך להטען במהירות ובקלות, ומשפר את הביצועים שלו ואת חווית המשתמש, שלא לדבר על מיקומו בתוצאות חיפוש במנועי חיפוש (SEO).

  wwu2

איפה הקסם?

תהליך העבודה על הפרוייקט מתחלק לשני שלבים: שלב הפיתוח ושלב הפרסום. שלב הפיתוח הוא השלב שבו אנו בונים את התשתית עבור הפרוייקט: מנתחים את הדרישות והצרכים של הלקוח ולפיהם מתכננים את המבנה שלו ואת תהליך הבנייה. שלב זה הוא השלב שבו הכל נאפה בתנור. ככל שמקדישים יותר זמן בשלב הזה לתכנון נכון, לבניית תשתית חזקה ויציבה, כך המוצר הסופי יהיה בנוי נכון ויציב, ויתאים לדרישות השוק.
אנחנו מתעקשים על כל פרט קטן במראה המוצר ומקפידים לממש בצורה המדוייקת ביותר את הסקיצה של המעצב, כדי שחוויית המשתמש תהיה אופטימלית. אנחנו מקדישים הרבה זמן לכתיבה ידנית של הקוד, ולעולם לא משתמשים בעורכים אוטומטיים כמו (Dreamweaver או אפילו Word) מכיון שקוד שנוצר באופן ידני הוא קוד נכון יותר ויעיל יותר.

קוד של אתר אינטרנט שנבנה בצורה טובה מאפשר טעינה מהירה יותר של הדף, קריאה ברורה שלו על ידי מנועי חיפוש, ומבטיח נגישות קלה שלו לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. בנוסף, קוד כזה יהיה בטוח יותר וקשה יותר לפריצת אתרים.

מכיון שאנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים בשלב הפיתוח, אנו מבטיחים את הפעולה התקינה של האתר כאשר הוא עולה לאוויר. .

אנחנו בזוג אינטראקטיב מאמינים שהאתר שלכם צריך להיות יפה לא רק מבחוץ, אלא גם מבפנים. לכן אנו מקפידים על בניית אתרים המבוססים על תשתית יציבה, כתיבת קוד נכון ותקני ובנייה סמנטית.

דילוג לתוכן