Facebook

אתר לאמן: יצחק נתן לוי

אתר פורטפוליו ייחודי לאמן המיצג והפסל יצחק לוי נתן

אתר לאמן: יצחק נתן לוי

אוונגארד ישראלי במיטבו: יצחק נתן לוי היה שף, עד שגילה את עצמו והגדיר את עצמו מחדש כאמן. הוא יוצר בצילום, בקרמיקה ובמיצגים יחודיים במקומות שונים בארץ.

האתר הוא אתר פורטפוליו ייחודי, בעיצובה של רוני קורץ, שגם עיצבה את האתר של האדריכלית שולי ביימל, שאותו בנינו: באתר ישנו תפריט נע ומתחלף והוא 'מסמל' את כל הגישה של האתר: דינמית מאוד ובלתי שגרתית.

 

עיצוב: רוני קורץ

ד"ר קסטיאל גרין

אתר הבית של רופאה מנתחת פלסטית ד"ר הלן קסטיאל גרין

ד"ר קסטיאל גרין

אתר לרופאה מנתחת פלסטית: גישה בלתי אמצעית לפציינטים, ללא תמונות "לפני ואחרי" בדגש על נועם ומקצועיות.

הדגשת הבלתי אמצעיות נעשית דרך תמונות של ד"ר גרין במצבים שונים – הן בחדר ניתוח והן במשרד – ו'שיחה' בטקסטים ישירים ופשוטים, ששומרים על רוח מקצועית.

העיצוב קל לניווט, משלב תמונות שאמנם אינן מקוריות (מקורן במאגרי תמונות), אבל מתאימות לרוח האתר ומי שמאחוריו.

צילום ד"ר גרין – רוני פרל

Aedle: אוזניות לאודיופילים

אתר בקו נקי ומינימליסטי הכולל פתרונות מכירה ללא צורך בפיתוח עגלת קניות

Aedle: אוזניות לאודיופילים

אתר פרלקס, קל וידידותי, שמציג את אוזניות האיכות של Aedle הצרפתית. האתר נבנה על בסיס עיצוב אתר הבית של החברה הצרפתית, תוך שילוב כמה אלמנטים נוספים כמו גלריה בדף הבית.
שולבו אופציות תשלום בפייפאל הכוללות שימוש בקופונים וכן גישה לתשלום בכרטיס אשראי, ללא צורך בפתיחת מס' לקוח. כאן נעזרנו בתוסף תשלום מבית 10bit.

עיצוב: Aedle צרפת/עצמי

גרדניה גינון

פורטפוליו פרוייקטים, המלצות של לקוחות, כתבות, והכל עם מאות תמונות בעשרות גלריות.

גרדניה גינון

שרלי וטניה אילוז רצו אתר שיהיה צבעוני ויפה, ויציג את מיטב הפרוייקטים שעשו עד היום (חלק מעשרות רבות של גנים וגינות כמעט בכל הארץ). האתר של גרדניה בנוי לכאורה בפשטות, אבל הציג בפנינו לא מעט אתגרים: הצורך לשלב תמונות בתאורי הקטגוריות, למשל, ולחלק חלק מהעמודים לשתי עמודות במבנה שמזכיר דפוס ועוד.

באתר משולבות כתבות שכתבו טניה ושרלי, תמונות מפרוייקטים ולא מעט המלצות טובות שכתבו לקוחות שלהם. אם יש לכם גינה או סתם מרפסת פנויה – אתם מוזמנים לגלוש לאתר.

 

GLAMPER

להביא את חווית האיכות לשטח. זה אפשרי…

GLAMPER

הרעיון של חברת גלאמפר הוא להביא את האיכות לשטח: לאפשר לכולנו ליהנות מתנאי חמישה כוכבים תחת מליוני הכוכבים שבשמיים…
המוצר הראשון של GLAMPER – Glam and Camping, בעצם – הוא DINER ONE: מטבח שף בקרוואן מדוגם, נגרר, מתוצרת איירסטרים האמריקנית.

גלריות השראה ב- GLAMPER: בנייה הפורמט TILES
גלריות 'השראה', כדברי המעצבת, מיכל גרניט. (קליק להגדלה)

אתר עתיר חומרים גרפיים: גלריות של תמונות ומעט מלל, יחסית. הגלריות מסודרות כ- tiles כדי להעניק לגולש חוויה של השראה, לגבי הדברים אותם ניתן לעשות עם ה'דיינר'.

מקווה מלכות

אתר תדמית להמצאה פשוטה אך גאונית: מקווה מודולרי לגברים, נשים או כלים

מקווה מלכות

מקווה מלכות הוא מקווה מודולרי, עשוי פרספקס, שניתן להקים אותו ולמקום אותו בכל מקום. את המקוה ניתן להציב בבתי מלון או גם בבתי סוהר, להבדיל, ואפילו בבתים פרטיים. הוא חסכוני בתחזוקה וההקמה שלו מהירה וקלה. האתר דו לשוני – גרסת מראה גם באנגלית – ומהווה כרטיס ביקור למוצר חדשני, בתחום מאוד שמרני ו'קשה' לעיתים לעיכול דברים חדשים. הקו – עיצוב של שושה גורפינקל – פשוט וענייני, קל לניווט, ממש כמו השימושיות של המקוה עצמו.

דילוג לתוכן